Birbirinden Sevimli Beşik Modelleri

Birbirinden Sevimli Beşik Modelleri

Bebekler Anne Yanında Değil, Beşikte Uyumalı

Bebek ölümlerinin en büyük sebeplerinden bir tanesinin bebeğin anne ile uyuması sonucu boğulması olarak görülmektedir. Anneler, annelik içgüdüsü ile hep bebekleri ile uyumak isterler. Ancak Amerika’da yapılan araştırmalar gereği bu durum oldukça sakıncalıdır. Bu sebeple anneden ayrı bağımsız beşik modelleri tercih edilmelidir.

Beşik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İmal edilen beşik modelleri birbirinden sevimlidir. Miniklere hitap edecek, onlara rahat bir uyku süreci armağan edecek bu beşikler aynı zamanda farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Eklenen çekmece detayları ile beşikler kullanıcı hale getirilirken aynı zamanda eklenen hayvan figürleri ile de tasarımlara hareket katılmıştır. Beşik seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok faktör bulunmaktadır. Bu faktörler;

  • Konfor
  • Fonksiyon
  • Güvenlik
  • Taşınabilirlik
  • Doğal malzeme kullanımı
  • Fiyat olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bebeklere rahat bir uyku süreci sunması gereken beşik modelleri konforlu olmalıdır. Fonksiyonlu modeller de annelerin işini daha kolay kılacaktır. Asansörlü olan bu modeller sayesinde bebeklerinizi beşikten kolayca alabilirken, uzayan boyları sayesinde bu beşikleri ilerleyen zaman dilimlerinde de kullanabilirsiniz. Güvenlik açısından parmaklık aralıkları sıkı olan bu beşiklerin taşınması için portatif olması da önemlidir. Dilediğinize bebek beşiğini odanıza rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Beşiklerin imal edildiği maddelerin doğal ve sertifikalı olmasının yanı sıra her bütçeye hitap edecek uygun fiyatlarda olması da önemli faktörlerdendir. Tüm bu özelliklere sahip modelleri ilgili internet sayfalarını inceleyerek bulabilirsiniz.