Cephe Sistemleri

Cephe Sistemleri

Son derece büyük parçalardan oluşan ve mimari ölçülere göre hazırlanan cephe sistemleri için büyük fabrika ve imalathaneler kullanılıyor. Yüksek kaliteli ürün ve malzemeler hızlı bir şekilde tam teçhizatlı fabrikalarda profesyonel, genç ve dinamik bir kadro tarafından hazırlanarak yapılara seri bir şekilde montajı yapılıyor.

Giydirme Cephe Sistemleri

Giydirme Cephe Sistemleri; Strüktürel Silikon Cephe Sistemleri, Yarı Strüktürel Silikon Giydirme Sitemleri, Kompozit Alüminyum Levha Sistemleri, Paslanmaz Transparan Planer Cephe modelleri, Terra Cotto Taş Kaplamaları gibi sayısız biçim ve çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Binalarınız için en uygun, tasarruflu ve şık kaplama modelleri hangisi öğrenmek için internet üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Stick Cephe Sistemleri

Stick Cephe Sistemleri silikonlu ve ısı yalıtımlı dış cephe sistemleridir. Stick cephe sistemleri, yapıların statik değerlerine göre farklı düşey profilleri formunda tasarlanmaktadır. Bu cephe kaplama elemanları, su tahliye kanalları bulundurduğundan yağmur ve kar sularını kolayca tahliye eder ve binadan uzaklaştırır. Stick cephe sistemleri su geçirmez özelliklidir ve gizli kanat, tırnaklı, tırnaksız kanat uygulamalarıyla şekillendirilebilir. Zengin ve kaliteli stick panel sistemleri için internet üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Örneğin Strüktürel Silikonlu Alüminyum Stick cephe kaplamaları, Kasetli Strüktürel Silikonlu Alüminyum Stick Cephe kaplamaları, Yarı Kapaklı Alüminyum cephe kaplamaları istediğiniz geometri, desen ve renkte üretilmektedir.