Gergi Tavan ile Modern Mekanlar

Gergi Tavan ile Modern Mekanlar

Gergi Tavan Nedir

Kapalı alanlarda dekorasyon amacı ile uygulanan gergi tavan PVC malzemeden üretilen membranların alüminyum profile geçirilmesi esasına dayanan bir uygulamadır. Led aydınlatma ihtiyacı duyulan tavan ve duvar gibi alanlarda sayfada yer alan farklı gergi tavan modelleri kullanılır. PVC membranlar ısıtma yöntemi ile istenilen forma girebilme özelliğine sahip olduğu için duvar ve tavanda görülen yapı kusurlarını kapatır. Modern bir uygulamadır, uygulandığı mekanı şık ve estetik bir görüntüye kavuşturur.

Nasıl Uygulanır

PVC membranlar nemi, suyu içeriye ya da dışarıya vermeyen yapısı ile duvar ve tavan kaplamasında kullanılan bir malzemedir. Gergi tavan sisteminin ana malzemesi PVC membranlardır. Bu malzeme ısıtma yöntemi ile ısıtılarak istenilen şekle sokulabilir. Şık ve dekoratif gergi tavan modelleri tercih edilerek nemden ya da inşaat aşamasından kaynaklanan birçok yapısal sorun bertaraf edilebilir. Bu anlamda gergi tavan sistemi duvar ve tavan ile yüksek uyumluluk gösterir. Isıtma yöntemi ile şekle sokulan PVC malzeme alüminyum profile uygulanır ve günümüzün en çok tercih edilen dekoratif duvar ve tavan görüntüsü çıkar. İnce bir işçilik örneği gösteren çalışmaları ile gergi tavan alanında sektörün en çok tercih edilen markası olan poliger.com.tr'nin uygulama örneklerini yakından inceleyerek size uygun germe tavan modelini seçebilirsiniz.

Maliyeti Yüksek midir

Uygulama fiyatlarını transparan, 3D baskılı, lake, dijital baskı, portatif gibi gergi tavan modellerinden hangisinin seçildiği, kaç metrekare alana uygulanacağı gibi detaylar belirler.