Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası ile sevdiklerinizin ve kendinizin geleceğini kazalara karşı güvence altına alabilirsiniz, Fiba Emeklilik Ferdi Kaza Sigortaları, zor anlarda maddi güvence altında olmanızı sağlar. Fiba Emeklilik’in sunduğu teminatlar ile günlük hayatta başa gelebilecek kazaları atlatırken ailenizin geleceğini gönül rahatlığıyla planlayabilirsiniz. Yanı sır a diş check-up, göz ve seyahat hizmetleri gibi teminatlarla daha sağlıklı olabilirsiniz. Konu ile ilgili detayları online internet sayfalarında bulabilirsiniz.

1 - Fibalı Ferdi Kaza Sigortası,

2 - Fibalı Yaşam Hayat Sigortası

3 - Yaşam Destek Hayat Sigortası Paketleri

İçinden size uygun olanı ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Böylelikle her türlü kaza riskine karşı kendinizi güvence altında olacaksınız. Bu sayede beklenmedik durumlar, görünmez kazalar yaşasanız da Fibalı Ferdi Kaza Hayat Sigortası’yla içiniz çok daha huzurlu olacaktır.

Fiba Ferdi Kaza Hayat Sigortası

Fibalı Ferdi Kaza Hayat Sigortası, sizi ve ailenizi kazalara karşı güvence altına alır. Böylece bu gibi zor anlarda problemleriniz maddi açıdan çözümlenir. Kaza sonucu vefat ve maluliyet durumlarında ödenen tazminat ile kaza sonucu tedavi masrafları karşılanmış olur.

Fibalı Ferdi Kaza Hayat Sigortası Teminatları

1 - Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Sigortalının sigorta süresi içinde kaza sonucu vefatında lehdarına veya lehdar yoksa kanuni varislerine, sözleşmede belirtilen kaza sonucu vefat teminatı ödenir.

2 - Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı: Sigortalının kaza sonucu daimi malul kalması durumunda belirlenen teminat tutarı sigortalıya tek seferde ödenir.

3 - Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı: Bu teminat, vefat teminatının % 30'u kadardır ve azami 35.000 TL'dir.