LoL Unranked Hesabı Almak

LoL Unranked Hesabı Almak

LoL unranked hesap alımı yapmak isteyenler, işlemlerini birkaç dakika içerisinde gerçekleştirerek istedikleri hesaba sahip olabilirler. Henüz doğrulanmamış e-posta adresi ile teslim edilen hesaplarda bu sayede hesabın ilk sahibi olma fırsatı sunulur. Botlarla kasılan ve düşük ban riskine sahip olan hesapları satın alanlar, ileri seviyelere geçmek veya halihazırda ileri bir seviyeden başlamak için internet sayfalarındaki siteler üzerinden makul fiyatlara satın aldığı hesaplarla oyunda kendini geliştirebilir.

LoL Unranked Hesap Alarak Başarınızı Kanıtlayın

Avrupa sunucusu üzerinden oyun oynayanlara kendinizi kanıtlamak ve oyunda ilerlemek istiyorsanız lol unranked hesap al işlemlerini çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilir ve League of Legends oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Satın aldığınız hesapların banlanması durumunda genellikle 1 ay içerisinde ücretsiz olarak yeni bir hesap verilir. 1 ay garantisi bulunan hesaplarda herhangi bir sorun çıkması durumunda satın alım yaptığınız sitenin müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve sorunlarınıza derhal çözüm bulabilirsiniz.

LoL Unranked Hesap Alarak Oyunda Olduğunuzu Kanıtlayın

Yeni bir hesap alarak oyuna farklı bir hesaptan baştan başlamak, bunu da farklı seviyeler üzerinden yapmak isteyenlerin tercihi olan unranked hesap alma işlemlerinde profesyonel oyuncuların ortalama 5 hesabı bulunur. Farklı hesaplar alarak farklı karakterlerle oyundaki varlığınızı güçlendirerek çok daha büyük başarılara imza atabilirsiniz. Yerleştiğiniz ligden memnun değilseniz veya kazanma yüzdenizin çok düşün olduğunu düşünüyorsanız unranked hesap alma işlemleri tam size göre olacak.

LoL Unranked Hesap Alarak Daha da Güçlenin

Oyundaki varlığını güçlendirmek isteyenler daha düşük LP kazandığında da unranked hesap almak isteyebilir. Oyundaki varlığını güçlendirmek isteyenler için hızlı ve etkin çözümler sunan hesap satış siteleri ile iletişime geçerek birkaç saniye içerisinde istediğiniz lol unranked hesabın ilk sahibi olabilirsiniz.