PDF Compress Avantajları Nelerdir?

PDF Compress Avantajları Nelerdir?

PDF Compress, dosya boyutunu sıkıştırmadan tutun başka formata dönüştürmeye kadar pek çok avantaj sağlamaktadır. Elbette bunu yaparken DPI ayarlarıyla oynamaz. Yani dosya kaliteniz özünde olduğu gibi kalır ve değişiklik yapmaz. Tüm bu işlemlerinizi internet sitelerinden kolayca yapabilirsiniz. Siteler çevrimiçi format dönüştürme platformları üzerinde bu işlemi otomatik olarak hızlıca gerçekleştirir. Bunun için dönüştürmek istediğiniz dosyayı cihazınızdan seçip karşıya yüklemeniz yeterlidir. İşlem birkaç dakika içerisinde hemen tamamlanacaktır ve indirme için sadece tıklamanız yeterli olacaktır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Sağladığı Avantajlar Saymakla Bitmez

Online sıkıştırma için PDF dosyalarını site üzerine yüklemeniz gerekmektedir. PDF Compress işlemini başlattığınızda dosyanız artık web sayfalarında yayınlanabilir, sosyal medyada paylaşılabilir ya da e-mail yoluyla gönderilebilir durumda olacaktır. Diğer servislerin aksine Compress işlemi DPI değiştirmez, böylece dökümanlarınız basılabilir ve yakınlaştırılabilir kalır.

  • PDF dosyalarını bilgisayarınızdan seçin ya da bırakma alanına sürükleyin. Tek seferde belirli sayıda dosyanın PDF sıkıştırması tamamlanabilir.
  • Her dosyayı teker teker indirin ya da tüm dosyalarınızı tek seferde bir ZIP arşivinde indirebilirsiniz.

PDF Sıkışma Üzerinde Özellikleri Nelerdir?


PDF Compress aracı PDF dosyalarınızı belirli boyuta kadar sıkıştırabilir ve okunabilirliğini arttırabilir. Dosya boyutunu isterseniz ayarlayabilir isterseniz de araca bırakarak otomatik olarak uyarlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlem için Chrome, Opera, Explorer ve bulut depolama hizmetlerinden herhangi birini kullanabilirsiniz. Siteler üzerinden tüm tarayıcılar ile kolayca işlem yapabilir ve hızlıca indirebilirsiniz. Dosya hazır olduğunda gelecek bir uyarı ile hızlıca dosyayı görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Dolayısıyla sizde kolaylıkla dosyayı mail-web uygulamaları veya telefonunuza aktarabilirsiniz. Dosyanın boyutu ve kalitesi korunduğu için taşınma esnasında da kalitesinden ödün vermeyecektir. Gönderdiğiniz yerde de dosya okunabilirliği aynı olacaktır.