Vav Desenli Zemzem Takımları

Vav Desenli Zemzem Takımları

Vav kulluğun sembolüdür, bu anlamda birçok aksesuar çeşidinde vav deseni oldukça fazla tercih edilir, özellikle cam bardak ve sürahilerde son derece şık bir görünüme sahip olan takımlarda zemzem sürahisi de motiflerle işlenerek gösterişli bir tasarım olmuştur. Özel baskılı bu takımlar renk değişimi ve solma yapmaz. Ancak bulaşık makinasına konulmaması ve temizlerken çizici malzemeler kullanılmaması gerekir. 6’lı ve tercihe göre 12’li takım olarak satılan vav desenli zemzem takımı hac ve umreden gelenlerin misafirlerine zemzem suyu ikram edebilmeleri için oldukça özel tasarımlardır.

En Çok Satılan Zemzem Takımı Modelleri

Her biri birbirinden özel desen ve renge sahip takımlarda kişilerin zevkine uygun model seçenekleri vardır. Özellikle gümüş metal takımlar, kırılmaz, paslanmaz ve asil rengi ile en çok beğenilen tasarımlardır. Bu takımlarda farklı ürün seçenekleri mevcut. Porselen üzerine gümüş işleme veya yalnızca gümüş tasarımlar arasında istediğinizi tercih edebilirsiniz. Motifler genel olarak dini sembol ve figürlerden oluşuyor. Hac ve umre dönüşü misafirlerinize şık sunumlar yapacağınız en yeni model seçenekleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zemzem Takımları Fiyatları

Takımlar farklı tasarım ve malzemelerden üretilmektedir. Ayrıca 12’li ve 6’lı bardak, sürahi ve tepsisi ile fiyat aralıkları da farklılık gösteriyor. Ancak oldukça uygun fiyat seçenekleri ve sınırsız model seçenekleri ile sunuluyor. Farklı model ve bütçenize uygun alışveriş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.