BÜYÜK BEDEN BLUZ RAHATLIĞINI KEŞFEDİN

BÜYÜK BEDEN BLUZ RAHATLIĞINI KEŞFEDİN

Sizi Rahatsız Eden Yakaları Kesin

Büyük bedene sahip olan kadınlar, en moda kıyafetleri diledikleri gibi giymek için bazı tüyolara ihtiyaç duyarlar. Örneğin; yakası açık bluzların içine bir kat daha atlet tarzında askılı bluz giymek yerine sadece yakayı kapatan aparatlar tercih edilebilir. Bunun içinse gibi adresleri ziyaret edebilirsiniz. En moda giysilere sahip olmak için bluzlar üzerinde kendinizin de yapabileceği küçük değişikliklerle hem tarz hem de rahat giysilere kavuşabilirsiniz.

Paçası Yıpranan Kaprileri Bluzlarla Kombin Edin

Özellikle basic tişörtlerinizin yaka bölümünü ister V şeklinde, isterseniz bisiklet yaka olacak şekilde, isterseniz de asimetrik şekilde keserek istediğiniz biçimi verebilirsiniz. Yakanızı ek olarak yeniden dikmenize de gerek yoktur. Son derece tarz duran kesilmiş yakaların üzerine bir çatal iğne veya zincir eklentisi yaparak en tarz ve pahalı tişört markalarını bile gölgede bırakabilirsiniz. Paçası yıpranan kaprilerinizi de tıpkı büyük beden bluz modellerine uyguladığınız gibi kolay bir şekilde kesebilirsiniz. Kaprilerin paçasından sarkan iplikler ürünü çok pahalı bir mağazadan satın almışsınız hissi uyandıracağından emin olabilirsiniz. Son derece işlevsel olan ve rahat hissetmenizi sağlayan bu yöntemler için satın alacağınız giysilerin hem rahat hem şık hem de uygun fiyatlı olması gereklidir.

Hayalinizdeki Bluzu Kendiniz Yapın

Hayalinizdeki rahat bluza sahip olmak istiyorsanız online mağazalardan çok uygun fiyata satın alacağınız ürünleri biçimlendirerek kendi tarzınıza uydurabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken dilediğiniz ürünün siparişini vererek en kısa süre içerisinde kapınıza kadar getirilmesini sağlamak olacak. Son derece rahat olan bluzların çok daha konforlu olmasını sağlamak için sadece yaka bölümünü değil; aynı zamanda ay ve kol bölümlerini de keserek bambaşka bir tarza sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.