Tesettür Hemşire Formaları

Tesettür Hemşire Formaları

Alpaka kumaştan yapılan tesettür hemşire formaları kapalı bayanların çalışırken kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadırlar. Üst ve alt olmak üzere iki parçadan oluşan bu takımlar aynı renk kumaştan üretilir. Pantolonda iki adet üst formasında üç adet cep bulunur. Pantolonların bel kısmında ayarlanabilir bağcığı sayesinde belinizi sıkmaz ve kolayca giyilebilir. Kadın ve erkeler için farklı ebatlarda tasarlanmış olan bu ürünlerde istediğiniz beden ölçüsünü kolayca bulabilirsiniz.

Tesettür Hemşire Forması Modelleri

Uzun kollu, yakası kapalı ve etek boyu normal formalardan daha uzun olarak tasarlanan tesettür hemşire forması modelleri arasında hakim yaka, V yaka, fermuarlı ve cepli olanları yer alır. Üst formasının etek kısmında yırtmaç detayları bulunur. Klasik kesim pantolonlar lastiklidir. Yeşil, mavi, lacivert, siyah, mor, petrol yeşili gibi birçok renk seçenekleri mevcuttur. Hafif, pratik giyime sahip olan bu kıyafetlere internet üzerindeki ilgili online firmalar ile sahip olabilirsiniz. Sizlere çok uygun fiyat fırsatları sunan bu firmalar sayesinde yıllarca kullanabileceğiniz kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Hangi Kumaşlardan Üretilir?

Yaz kış her mevsim giyilebilen sağlık çalışanlarının rahat etmelerini sağlayan teri koton kumaş kullanılarak tasarlanır. Hareketlerinizi kısıtlamayacak esnekliğe sahip olan bu kumaşlar kırışmaz ve terletmez. Açık ve kapalı alanlarda giyilebilir. Ütü istemeyen ve kir tutmayan bu ürünlerin temizliği de oldukça kolaydır.