Frozen Pastry Sheet

Frozen Pastry Sheet

Hayatımın yoğunluğu insanları yetiştirme tarzları ve zamanın kıymetini daha da anlaşılır olması nedeniyle insanlar hazır gıdalar a ya da diğer deyimle dondurulmuş gıdalara daha sıcak bakmakta ve daha yoğun kullanmaktadır. Bu ürünler arasında dondurulmuş börekler dondurulmuş pizzalar dondurulmuş mantıkla ve daha birçok dondurulmuş Frozen ürünler bulunmaktadır. Ürünler içerisinde lezzetiyle ve farklı formlara girebilmesi ile çok tercih edilen Frozen pastry sheet yani Türkçe olarak tanıdığımız milföy hamuru dondurulmuş olarak birçok yerde satılmaktadır. Hazır olarak satılmakta olan bu hamur ile dilediğiniz şekli vererek ve içine dilediğiniz iç harcını koyarak kısa sürede pişirmeniz e ve harika bir börek yapmanıza imkan sağlar.

Frozen Pastry Sheet ile Neler Hazırlanabilir?

Her damak lezzetine hitabeden birbirinden farklı tatlı tuzlu börek çeşidini yapabilmenize imkan sağlayan Frozen pastry sheet ile size de birbirinden farklı börekten yapabilirsiniz. Kat kat ve çıtır yapısıyla herkesin ağzında mükemmel bir lezzet bırakan Bu hamur türü börek yapımına hazır ve piştiğinde harika bir lezzete dönüşen üründür. Ve çok kişi tarafından sevilerek tüketilmekte olan bu ürün hem tatlı hem tuzlu börekler ve tatlılar halinde tüketilebilir. Dilediğiniz tatlıları en pratik yoldan hazırlayabilmek için sizler de milföy hamurunu bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Frozen Pastry Sheet Pişirme

Frozen Pastry Skeet ürünlerini dilediğiniz iç harcı ile doldurabilirsiniz. Dilerseniz çikolata benzeri ya da meyve jelleri ile de doldura bileceğiniz. Bu ürünü tatlı olarak hem de tuzlu olarak tüketebilirsiniz size istediğiniz tarza ürünleri hazırlayarak 180 ya da 190 derecede 15-20 dakika aralığında pişirebilirsiniz. İç harcınızın sulu olması daha geç pişmeyen in ya da iç kısmının hamur kalmasına sebep olabileceğini bilmeli ve buna göre kontrol ederek pişene kadar pişirme süresini uzatmanızı gerekmektedir. Böyleyse sizler de çıtır kat kat lezzeti dilediğiniz kadar uzun tüketebilirsiniz.