El Arabası İmalatı

El Arabası İmalatı

DMS El Arabası Üretim Hattı İçin Makineler

Doganermak.com 1997 tarihinden bu yana profesyonel olarak makine imalatı yapmaktadır. Diğer sektörlerde olduğu gibi el arabası imalatı için kullanılacak makinelerin önemi büyüktür. Bu makineler aracılığıyla istenilen kaliteli ve seri üretim sağlanabilmektedir. Bu makinelerden bazıları, kaynak makinesi, boru bükme makinesi, tekerlek mili monte etmek için kullanılan boru delme kesme makinesidir. tecrübesi ve son teknoloji ile üretilen el arabası imalatı makineleri, üretimin sağlıklı bir şekilde devamını sağlamakta ve verimliliğini arttırmaktadır. El arabası üretim hattı için makineler, birden fazla olup, bu şekilde üretim hattında yüksek verim sağlanabilmektedir.

-CNC boru bükme makinesi: Doganermak.com tarafından özel olarak imal edilen, makine konstrüksiyonu ile birlikte tek operasyonda el arabası borusu bükülebilmekte ve boru üzerinde delik açılabilmektedir.

El Arabası Teknesi Kenar Kesme Ve Kordon Makinesi

Doganermak.com tarafından özel olarak tasarlanan makinede kopyalama sistemi yoktur. Tüm operasyonlar, otomatik olarak ve üç eksen servo kontrolü sayesinde hassasiyet ile tamamlanmaktadır.

  • Kesme ve kordon grubunun değişimi; servo
  • Döner tabla; servo
  • Kenar kesme ve kordon grubu takip sistemi; servo

-El arabası tekne delme ve logo basma makinesi: Teknenin üzerinde delik açma özelliği ile birlikte istediğiniz LOGO’yu tekne üzerine basabilme özelliğine sahiptir. Teknenin istediğiniz bölgesine LOGO basabilirsiniz.

-Kaynak makinesi: Büküm işlemi tamamlanmış el arabası borusu üzerine teker milini monte edebilmek için otomatik olarak kulak kaynatılmaktadır. Kaynak hızı servo kontrollü olup, iki istasyon şeklinde olması verimlilik seviyesini arttırmaktadır.

-Tekerlek mili için boru kesme – delme makinesi: Makinenin arka kısmında otomatik beslenme ünitesi bulunur. 20’şer lotlar şeklinde 6 metre botu yüklendiği zaman otomatik olarak delme ve kesme işlemi yapmaktadır.